Głosowanie na Osobowość Roku 2017 - Dziennik Zachodni - Dąbrowska Spółdzielnia Socjalna „Vendo” 

Głosowanie na Osobowość Roku 2017 - Dziennik Zachodni

Koniec roku i początek nowego to czas podsumowań i rankingów. Jak co roku „Dziennik Zachodni” nagrodzi osoby, które w 2017 roku wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla swojej lokalnej społeczności.  

Nominacji do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 dokonała Kapituła pod przewodnictwem Marka Twaroga, redaktora naczelnego "Dziennika Zachodniego".

 

Miło jest Nam poinformować Państwa, że wśród nominowanych do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 w kategorii Działalność społeczna i charytatywna jest Bogdan Zandecki, Prezes Zarządu Dąbrowskiej Spółdzielni Socjalnej Vendo oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Neuron Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym, nominowany za pomoc osobom niepełnosprawnym w mieście Dabrowa Górnicza.

 

Kochani, jeśli uważacie że nasz kol. Przewodniczący zasługuje na tak szlachetny tytuł, zwracamy się do Was z gorąca prośbą, o oddawanie na niego głosów poprzez wysłanie SMS pod nr 72355 o treści CD.34. Koszt jednego SMS wynosi 2,46zł z VAT. Głosy można oddawać z terenu całego kraju a ich ilość nie jest ograniczona. Głosowanie trwa do końca stycznia 2018r. 

Szczegóły na http://www.dziennikzachodni.pl/osobowosc